School Jazz Messengers – standardy jazzowe – koncert

School Jazz Messengers to bardzo młodzi i bardzo utalentowani muzycy. W naszym mieście koncertowali już kilkukrotnie, zawsze entuzjastycznie przyjmowani przez słuchaczy. Tym razem, w jazzowej odsłonie, wystąpią na deskach CKiS. Zapraszamy!

[Od: Pt. 28.04.]
Bilety: sala widowiskowa, wstęp za wejściówkami, 0.00

School Jazz Messengers działa od 2014 r. w Szkole Podstawowej nr 14 i Gimnazjum Edukator w Kaliszu. W skład zespołu wchodzą uczniowie i absolwenci tych szkół oraz III Liceum Ogólnokształcącego w Kaliszu. Zespół wykonuje standardy muzyki jazzowej i rozrywkowej z repertuaru takich artystów jak m.in. Herbie Hancock, Pat Metheny, A.C. Jobim, Frank Sinatra, Miles Davies, Sting, Norah Jones, Dream Theater i innych.

W skład zespołu wchodzą: Michał Judasz (perkusja), Zuzia Olszanowska (gitara basowa, piano, wokal), Krzysztof Hadrych (gitara, wokal), Michał Ochocki (skrzypce), Mateusz Machaj (gitara, piano, harmonijka), Jacek Poziemski (trąbka), Aleksandra Sztorch, Wiktoria Nowakowska, Kasia Fiszbach, Aleksandra Olszanowska (wokale), Łukasz Dziedziak (wiolonczela). Opiekunem artystycznym zespołu jest Andrzej Dziedziak.

Funpage zespołu www.facebook.com/schooljazzmessengers

Bezpłatne wejściówki do odebrania od 20 kwietnia w kasie Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.