Koncert Świąteczny – Anna Wyszkoni – Kolędy Wielkie

Okres Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas spokoju, wyciszenia i spotkań w rodzinnym gronie. Przygotowaliśmy dla Państwa elegancką propozycję - niezwykły koncert Anny Wyszkoni, który oddaje całą magię i piękno tych Świąt. Anna Wyszkoni - Kolędy Wielkie.

[Od: So. 17.12.]
Bilety: 75 zł do 30.11. / od 01.12. 85

 

okladka-plytyW 2015 roku ukazał się świąteczny album Anny Wyszkoni pt. „Kolędy Wielkie”, na którym artystka zaprezentowała swoje ulubione polskie kolędy oraz dwie premierowe piosenki świąteczne przygotowane specjalnie na tę okazję. Szlachetne brzmienie fortepianu, kwartetu smyczkowego, gitar akustycznych, trąbki czy perkusjonaliów to krótka muzyczna charakterystyka tej niezwykłej płyty.

W świątecznym repertuarze Anny Wyszkoni, wśród tradycyjnych polskich kolęd, jak „Dzisiaj w Betlejem”, „Jezus malusieńki”, „Cicha noc”, „Bóg się rodzi” czy „Lulajże Jezuniu”, znajdzie się kilka nastrojowych utworów z autorskiego repertuaru artystki, m.in. „Wiem, że jesteś tam”.

anna-wyszkoni-3_fot-marlena-bielinskaAnna Wyszkoni to jedna z najbardziej lubianych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma na swoim koncie imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz blisko pół miliona sprzedanych płyt. Obie solowe płyty Ani, „Pan i Pani” i „Życie jest w porządku”, uzyskały status podwójnie platynowych! Anna Wyszkoni ma również na swoim koncie duety: z Piotrem Cugowskim – utwór tytułowy do filmu “Syberiada polska” oraz z Markiem Jackowskim – “Odnajdziemy się”, który promował ostatni solowy album nieżyjącego już lidera Maanamu. Artystka otrzymała za niego złotą płytę. W 2015 roku na radiowych playlistach gościł duet z Michałem Bajorem „Ja kocham, ty kochasz” promujący najnowszy album tego artysty.

W 2016 roku Anna Wyszkoni obchodzi jubileusz 20-lecia działalności artystycznej.

 

PARTNERZY PROJEKTU:

rosenthal-garbacz   sdsdd