Mateusz Ziółko – koncert walentynkowy

Mateusz Ziółko, utalentowany wokalista i niekwestionowany mistrz scenicznego wyrazu, przygotował niezwykłe show, które przeniesie Was w świat magicznych dźwięków i wzruszających tekstów. Jego interpretacje i charyzma poruszą najgłębsze struny Waszych serc.

[Od: Nd. 11.02.]
Bilety: 110,00 zł - przedsprzedaż do 12.01.24 i sprzedaż od 13.01.24 do 11.02.24 - 120 zł

Wokalista, pianista, autor muzyki i tekstów. Zdobywca licznych nagród i wyróżnień, wśród nich zwycięstwo w 3. edycji programu ,,The Voice Of Poland” oraz 10. edycji programu ,,Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, gdzie brawurowo wykonał: utwór Zbigniewa Wodeckiego ,,Lubię wracać”. Finalista telewizyjnego hitu TVN ,,Mam Talent”. Laureat konkursu ,,Super Debiuty” podczas 51. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Jego debiutancka płyta ,,Na nowo” pojawiła się na rynku przed pięcioma laty. Jeden z hitów tego krążka „W płomieniach” błyskawicznie stał się najczęściej granym utworem w polskich rozgłośniach radiowych, tym samym osiągając niezwykłe wyniki w sieci. Piosenkę na YouTube odtworzono 72 miliony razy. Już w dniu premiery płyta uzyskała status złotej. Rewelacyjny wynik w sieci osiągnęła także piękna ballada wykonana u boku Sylwii Grzeszczak – ,,Bezdroża”.

Po kilku latach przerwy Mateusz Ziółko wrócił z nową płytą. Krążek ,,Tak po prostu” pojawił się na rynku w listopadzie 2022 roku. Single ,,Weź mnie”, ,,Vis a Vis” oraz „Lubisz nas” szturmem zdobywały playlisty największych polskich rozgłośni radiowych.