Mery Spolsky – EROTIK ERA TOUR – koncert

Zapraszamy na przepełniony elektronicznymi dźwiękami koncert Mery Spolsky, która zagra w Centrum Kultury i Sztuki.

So. 09.03. godz.: 20:00
Bilety: 120

9 marca Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na koncert Mery Spolsky – EROTIK ERA TOUR.

Mery Spolsky ogłosiła nową erę – EROTIK ERĘ, a wraz z nią ponownie rusza w klubową trasę koncertową.

Tych, którzy byli już na koncertach Mery Spolsky do udziału w EROTIK ERA TOUR przekonywać nie trzeba.

Przygotujcie się na basy, które przyśpieszą Wasze tętno i elektroniczne brzmienia, które nie pozwolą Wam ustać w miejscu. Ta trasa jest o tańcu do utraty tchu, odwadze w wyrażaniu siebie i pozbyciu się ograniczeń.

Twórczość Mery Spolsky to jednak znacznie więcej niż dobra zabawa. Artystka jak zwykle ma coś do powiedzenia.

Tym razem przygląda się tematom dotyczącym seksualności, ciałopozytywności, wstydu, relacji, oczekiwań wobec kobiet i daje temu bezkompromisowy wyraz w swoich tekstach.

Mery Spolsky ze swoim powiększonym o perkusję składzie zagra promujące nowy materiał single – „SUKA” i „MARIA PRZED OŁTARZEM” oraz premierowo pozostałe utwory z nadchodzącej płyty.

Nie zabraknie także ulubionych przez Ludzi Spolsky hitów z poprzednich albumów „Miło było Pana poznać” i „Dekalog Spolsky”.


Kim jest Mery Spolsky?
To artystka totalna, obok której trudno przejść obojętnie. Zarówno muzyka, teksty, przekaz jak i warstwa wizualna są dla niej tak samo ważne. Koncerty Mery Spolsky są świętem wszystkich tych dziedzin sztuki. Specjalistka od elektronicznych, tanecznych brzmień. Każdym kolejnym albumem umacnia swoją pozycję w czołówce polskich artystów. Jak sama mówi – chce jej się wszystkiego – więc ciągle eksperymentuje i poszukuje nowych form artystycznego wyrazu. Tworzy jedyne w swoim rodzaju uniwersum Spolsky pełne różnorodności, akceptacji i wolności.

Zadebiutowała albumem „Miło Było Pana Poznać” (2017), a następnie umocniła swoją pozycję płytą „Dekalog Spolsky” (2019), na której znalazła się przebojowa „Bigotka”. Mery Spolsky dała się poznać jako nieprzeciętna tekściarka. Wykorzystując swój talent literacki w 2021 wydała książkę pt. „Jestem Marysia i chyba się zabiję dzisiaj”, która sprzedała się w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy. Następnie nagrała nowatorski audiobook, zamieniając rozdziały na piosenki.

Kilkukrotnie nominowana do nagrody Fryderyka, zdobyła tytuł Kobiety Roku miesięcznika Glamour, jest także laureatką Nagrody im. Grzegorza Ciechowskiego. Zagrała setki koncertów, w tym na największych i najważniejszych festiwalach w kraju. Spełniła swoje marzenie grając support przed zespołem Coldplay na Stadionie Narodowym. Dzięki wyjątkowej charyzmie świetnie sprawdziła się także w roli prowadzącej, między innymi Top of the Top Sopot Festival czy Gali rozdania Fryderyków.
Obecnie artystka promuje swój trzeci album „EROTIK ERA”.


Cena biletów: 120 zł

Sprzedaż biletów od 22 stycznia w kasie CKiS lub online.

Kasa CKiS czynna od 15:00 do 21:00

 

Kup bilet online:

So. 09.03. 20:00 Kup bilet!