Michał Szczęsny – minikoncert online

Już 18 kwietnia o godzinie 21.00 na kanałach społecznościowych Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu odbędzie się minikoncert Michała Szczęsnego - gitarzysty i pomysłodawcy Fingerstyle Feeling Festival. 100% on-line. Zapraszamy!

[Od: So. 18.04.]
Bilety: 0,00

W najbliższy weekend miała odbyć się 10. edycja Fingerstyle Feeling Festival. 

18 kwietnia powinniśmy kończyć drugi dzień Festiwalu, niestety termin jest już nieaktualny! Specjalnie dla Was, w tym właśnie czasie wystąpi Michał Szczęsny, twórca i kierownik artystyczny Fingerstyle Feeling Festiwal.

Poczujmy wspólnie namiastkę tej atmosfery, posłuchajmy pięknych dźwięków gitary akustycznej i to w najlepszym wykonaniu! Nie możecie tego przegapić!

dołączcie do nas na Facebook : Michał Szczęsny – koncert online

#ZostańwDomu Zaproszenie na koncert Michała Szczęsnego (Fingerstyle Festiwal).

18.04.2020 powinniśmy kończyć drugi dzień „Fingerstyle Feeling Festival”. Niestety nie tym razem. Ze względu na kwarantannę, musieliśmy przełożyć Festiwal, ale Michał Szczęsny postanowił dać nam odrobinę dobrej muzyki! Nie możecie tego przegapić. Cała scena jego :). Już 18 kwietnia o godzinie 21.00 na kanałach społecznościowych Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu. W 100% on-line. Zapraszamy!#ZostańWDomu#StayAtHome#KulturaRatuje#CultureSaves

Opublikowany przez Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu Wtorek, 14 kwietnia 2020

 

Michał Szczęsny

Gitarzysta w: Dawid Kwiatkowski

Gitarzysta w: Bubbles

Gitarzysta w: Michal Atkins