„Mieszkańcy snów” – wystawa malarstwa Małgorzaty Wójcik

Drodzy Państwo! Już w następny piątek, w ostatni dzień marca - 31.03.2023 o godzinie 18:00 - zapraszamy do Pałac Myśliwski w Antoninie, gdzie odbędzie się wystawa prac Małgorzaty Wójcik, laureatki Grand Prix zeszłorocznego Salonu wiosennego. Całość zwać się będzie MIESZKAŃCY SNÓW.

[Od: Pt. 31.03.]
Bilety: wstęp wolny
Poza tradycyjnymi już elementami – niezwykłym klimatem antonińskiego pałacu, oraz degustacją sponsorowaną przez naszych niezwykłych sponsorów, wystawa zostanie uświetniona niezwykłym koncertem piosenek literackich „CORAZ BLIŻSZA DAL” autorstwa Lecha Nawrockiego, w wykonaniu samego autora (instrumenty klawiszowe) wraz z zespołem: wokalistką Iwoną Jurgą, Marcinem Wojciechowskim na gitarze, Jarosławem Synowcem na gitarze basowej, oraz perkusistą, Tomaszem Buchwaldem.
Ogromnie nas ten poszerzony program cieszy, czekamy na niego z wielką niecierpliwością, goście wernisażu spotkają się z więcej niż jedną dziedziną sztuki i ta interdyscyplinarność to coś świetnego! Malarstwo – literatura – muzyka. Wokół pałac i kulinaria na dokładkę! Do zobaczenia 31 marca!
Wielkie pozdrowienia dla Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach, oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu, oba ośrodki współorganizują z nami całe wydarzenie.
Państwa, czytających te słowa także pozdrawiamy ogromnie, niskie ukłony,
Marcin i Paweł, galernicy z Operis.Artis
Zapraszamy na stronę autorki, dla pewnego przedsmaku tego, co na wystawie się pojawi >>> Gallerina