MUZYCZNE ZADUSZKI – historia polskiej piosenki

Koncert  "Historia polskiej piosenki"  to wyjątkowy projekt muzyczny kaliskich muzyków w którym to wspominamy Ikony polskiej piosenki. A wystąpią przed Państwem Znany Zagraniczny Zespół z sekcją dętą i trójką świetnych wokalistów. Zapraszamy!

[Od: Śr. 30.10.]
Bilety: sala widowiskowa, (sprzedaż od 2 października), 20


Historia polskiej piosenki

Zaczniemy od  niezapomnianych piosenek 20 – lecia międzywojennego.  W koncercie usłyszymy również piosenki takich artystów jak Czesław Niemen, Marek Grechuta, Andrzej Zaucha , Tadeusz Nalepa, Kora ,Ryszard Riedel,  Zbigniew Wodecki i wielu innych… Nie zabraknie anegdot, ciekawostek na temat Ikon polskiej piosenki i czasów w  których tworzyli.

Pomysłodawcą  i kierownikiem  muzycznym koncertu jest Damian Pyrek – muzyk, pedagog i animator kultury muzycznej.  Do współpracy zaprosił młodych muzyków z kaliskiego Technikum Budowy Fortepianów oraz troje  świetnych wokalistów o bardzo charakterystycznych głosach: Joanna Rektor, Dominik Niklas i Justynę  Garczarek  (na co dzień wokalistka Studia Piano Song).  Na instrumentach klawiszowych zagra ceniony muzyk i pedagog  Andrzej Dziedziak.

Znany Zagraniczny Zespół

 

Znany Zagraniczny Zespół

Damian Pyrek – gitara

Andrzej Dziedziak – klawisze

Kamil Pyrek  – gitara basowa

Piotr Miedziński  – perkusja

wokaliści

Joanna Rektor – wokal

Dominik Niklas  – wokal

Justyna Garczarek  – wokal

sekcja dęta

Krystian Krzywda  – trąbka

Mateusz Herman  – saksofon altowy

Miłosz Trzciński  –  puzon

kierownictwo muz. –  Damian Pyrek


 

Kup bilet online: