Regi Wooten & Kamil Pyrek Band ‒ koncert

Zapraszamy na koncert! We wtorek, 15 listopada br., w sali studio Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu wystąpią Regi Wooten & Kamil Pyrek Band.

[Od: Wt. 15.11.]
Bilety: sala studio, wstęp wolny 0

kamil-1Mieszkający na co dzień w Nashville fenomenalny gitarzysta, wokalista i performer, Regi Wooten, jest wirtuozem swobodnie żonglującym technikami, stylami i gatunkami: od jazzu i freejazzowych improwizacji, poprzez funk i soul, po rock i pop. To starszy brat światowej sławy basisty – Victora Wooten’a. Jako autor wielu innowacyjnych rozwiązań gitarowych prezentuje swoje umiejętności nie tylko podczas koncertów na całym świecie, ale także podczas lekcji, o poprowadzenie których zabiegają również europejskie ośrodki. Niechaj zatem nikogo nie dziwi, że świetny muzyk zagra w Kaliszu z zespołem, którego liderem jest dwunastolatek – uczeń VI klasy w Zespole Szkół nr 7. Kamil Pyrek – przypomnijmy – jest prawdopodobnie najmłodszym gitarzystą basowym w Polsce. Kaliska publiczność zna Kamila z występów w zespołach The Purple Onions, Grube Ryby oraz z udziału w programie „Super Dzieciak” TV Polsat. Film video ze wspólnego grania Kamila z 12 -letnim perkusistą z Gdańska Igorem Faleckim ma już w internecie  6,5 miliona wyświetleń. Kamil mimo młodego wieku ma już na swoim koncie kilka występów telewizyjnych, w programach „Pytanie na śniadanie” oraz „Petersburski music show”, liczne koncerty w całym kraju i za granicą.

W koncercie oprócz Regiego Wootena i Kamila Pyrka zagrają: na gitarze Damian Pyrek (tata lidera), na instrumentach klawiszowych Daniel Gwieździński i na perkusji Romuald Boguszewicz.

Skład zespołu:
Regi Wooten – gitara, voc
Kamil Pyrek – bas
Romuald Boguszewicz – perkusja
Daniel Gwieździński – instrumenty klawiszowe
Damian Pyrek – gitara