SkillHill – koncerty i święto kultury HipHop w Kaliszu

Razem z Ekipą SkillHill zapraszamy na koncert i święto kultury HipHop w Kaliszu. Impreza odbędzie się 15-go października 2023 o godzinie 18:00 na placu Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.

[Od: Nd. 15.10.]
Kalisz to nie tylko miasto z historią, ale też z wizją!
Zimny wiatr i przewidywalne dni na horyzoncie? Nie, dzięki! Dlaczego? Bo właśnie tu, w naszym małym zakątku organizowane jest coś niezwykłego – SkillHill!
Wyobraź sobie to miejsce: przestronny plac, undergroundowa atmosfera i zapach ulicznej sztuki w powietrzu.
Tak właśnie będzie wyglądać plac CKiS w dniu koncertu.
To nie jest zwykła impreza – to doświadczenie, które zostawi cię z otwartymi ustami.
Zapomnij o komercyjnym rapie i radiowym szumie.
Scena hip-hopowa SkillHill jest jedyna w swoim rodzaju.
Mamy lokalnych artystów, którzy są gotowi dostarczyć ci prawdziwego rapowego przeżycia!

Dj Emoh
Emoh to najlepszy DJ w Kaliszu! Reprezentant młodego pokolenia (21 lat) zdążył już zebrać setki tysięcy wyświetleń na swoim kanale na YouTube, TikToku oraz Instagramie. Od małego związany z muzyką, która jak mówi „Jest jedynym ratunkiem dla tego świata”. Z wykształcenia skrzypek. Występował z najlepszymi w całej polsce – to osoba która zrobiła mix i wyprodukowała bit do cypher’a oraz spina resztę artystów muzycznie.
Dj Emoh zagra swój set oraz poprowadzi muzycznie imprezę

MłodyE
MłodyE jest najbardziej utytułowanym kaliskim raperem. Do niedawna reprezentant Asfalt Records, gdzie miał okazję nagrywać z artystami kalibru O.S.T.R. Setki tysięcy wyświetleń i odsłuchań mówią same za siebie – to zdecydowanie najpopularniejszy i najbardziej doświadczony ze wszystkich artystów na SkillHill.
MłodyE to najbardziej utytułowany kaliski raper

Mbaaaku
Mbaaaku to jeden z najbardziej zmotywowanych i aktywnych muzycznie kaliskich raperów młodego pokolenia. Na swoim koncie ma dziesiątki utworów, spore wyświetlenia pod teledyskami oraz status lokalnej legendy. Mbaaaku jest jednym z organizatorów wydarzenia i spina całość pod kątem kontaktu z artystami. Współpracuje z ekipami z całej Polski, jego muzyka jest rozpoznawalna nie tylko w Kaliszu. Prywatnie entuzjasta sportów siłowych oraz wierny kibic KKS Kalisz.
Mbaaaku zagra swój pierwszy koncert po premierze nowej płyty

Huxley
Huxley jest najmłodszym artystom biorącym udział w projekcie. Reprezentuje inne oblicze rapu – cloudrap. Jest to spokojniejszy odłam tego gatunku, dlatego stanowi ciekawy kontrast do pozostałych artystów występujących na koncercie. Huxley działa na scenie od 2018 roku, nagrał wiele utworów i teledysków na kaliskiej ziemi.
Huxley reprezentuje odmienne podejście do rapu

Eber

Eber jest bestią koncertową. Słynie z tego, że daje całego siebie na koncertach i potrafi rozruszać każdą publikę. Eber to kolejny prężnie działający kaliski raper i artysta, który ma na koncie wiele klipów i dziesiątki tysięcy wyświetleń. Prężnie działa na lokalnej scenie i nie ma zamiaru odpuszczać.

Eber robi największy ogień na koncertach

Zapraszamy 15-go października.
Start o godzinie 18:00.
Wstęp jest bezpłatny!