Spektakl dla dzieci pt.: „DZIÓB W DZIÓB” – Teatr Animacji z Poznania

W ramach cyklu "Edukacja teatralna dzieci i młodzieży" zapraszamy najmłodszych widzów na spektakl "DZIÓB W DZIÓB" goszczącego po raz pierwszy na naszej scenie Teatru Animacji z Poznania.

[Od: Pn. 29.05.]

Od zawsze każdym miejskim podwórkiem rządzi jakaś Banda gołębi. Waleczne, odważne, honorowe, co chwila wznoszą dumne okrzyki: „Rządzą gołębie, zawsze gołębie, tylko gołębie!” Przerywają tylko wtedy, gdy ktoś sypnie bułką… Albo gdy na rewir wkroczy ich odwieczny wróg – kot.
I właśnie kot rozbił Bandę Zbigniewa: Pożarł gołębia Janusza. Nikt tego nie widział. Nie zostały ślady. Dowodów brak. Ale gołębie nie potrzebują dowodów, by się zemścić. Na szczęście w odpowiednim
(a może najmniej odpowiednim?) momencie na podwórko wkracza Przemek, samotny, młody wróbel. Przemek jest dobroduszny i niewinny. Słabeusz bez własnej Zgrai. Nigdzie nie pasuje i nie ma prawa głosu, bo przecież nie jest gołębiem! A jednak jego dobre serce i wiara w ptaki pozwalają mu uchronić Bandę przed katastrofą i dociec prawdy. Przemek raz na zawsze zmieni zasady i udowodni, że warto iść przez życie razem, dziób w dziób. Bo przecież ptak to ptak, a każdy problem da się rozwiązać pokojowo… albo odkryć, że tak naprawdę problemu nie ma!

Spektakl dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat
Czas trwania: 65 min. z 5-cio minutową przerwą

Cena biletu: 14,- zł dla grup powyżej 40 dzieci; 15,- zł dla grup poniżej 40 dzieci.  Opiekunowie – wstęp bezpłatny. Bilet indywidualny: 15,- zł

Zgłoszenia prosimy kierować na e-mail: art@ckis.kalisz.pl; fax: 62 767 23 18.Wstępna rezerwacja telefoniczna: Dział Artystyczny, tel. 62 764 10 48, 62 765 25 45.

DZIÓB W DZIÓB karta zgłoszenia 2017

Foto: Jakub Wittchen