Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers – „Pocałuj noc” KONCERT NA BIS!

Zainteresowanie koncertem Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers – „Pocałuj noc” było ogromne, dlatego po rozmowach z Artystami chcemy Was poinformować, że uda nam się zorganizować koncert "Pocałuj Noc" NA BIS, tego samego dnia tj. 13 stycznia, lecz tym razem zapraszamy na godzinę 20:00.

[Od: So. 13.01.]
Bilety: sala studio, wstęp wolny, bezpłatne wejściówki do odbioru w kasie CKiS od 3 stycznia 2024

„Pocałuj noc”

Koncert powrotny do polskiej muzyki lat 80 i 90 w wykonaniu solistek Studia Happy Singers oraz Doroty Wróblewskiej – wokalistki, pianistki, aranżerki, trenerki wokalnej. W programie niezapomniane przeboje m.in. Krystyny Prońko, Zdzisławy Sośnickiej, Krzysztofa Krawczyka, Varius Manx, Natalii Kukulskiej, Edyty Bartosiewicz  w nowych odsłonach na fortepian i głosy.

Studio Edukacji Wokalnej Happy Singers

to szkoła wokalna, powstała w 2014r. w Kaliszu, jej właścicielem jest Dorota Wróblewska-certyfikowana trenerka wokalna ECEW/Voice&More. Studio zrzesza wokół siebie młodych adeptów sztuki wokalnej, wokalistów, pasjonatów śpiewu i muzyki nie zależnie od wieku. Trenerzy wokalni szczególny nacisk kładą na emisję głosu z wykorzystaniem technik SLS i IVA a także pracę z tekstem i interpretację, tworzenie harmonii i otwieranie nowych, twórczych przestrzeni muzycznych.

Dorota Wróblewska

wokalistka, pianistka, pedagog, certyfikowany trener wokalny, właścicielka Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers, członkini zespołu The Sunday Singers, wykładowca WP-A Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, solistka związana z Filharmonią Kaliską, Orkiestrą Reprezentacyjną Sił Powietrznych w Poznaniu, jako korepetytor z Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

 


Wstęp wolny, bezpłatne wejściówki na koncert NA BIS do odbioru w kasie CKiS 3 stycznia 2024.

Jedna osoba może otrzymać dwie wejściówki.

Kasa CKiS czynna jest w godzinach 15:00 – 21:00