VOX – koncert z okazji Dnia Kobiet

Zespół Vox to kawał historii polskiej muzyki rozrywkowej. Ich przebój „Bananowy song” rozpalał na parkiecie tłumy. Dziś - po ponad 40 latach na scenie - Witold Paszt, Dariusz Tokarzewski i Jerzy Słota postanowili zabrać słuchaczy w sentymentalną muzyczną podróż do lat osiemdziesiątych.

[Od: So. 07.03.]
Bilety: 80,00

KUP BILET

VOX to artyści najwyższej próby. Od 40 lat tworzą zgrany zespół, który zachwyca harmonią głosów i energią sceniczną. Przez lata działalności zespół występował na scenie z wieloma artystami światowego formatu, takimi jak: Bad Boys Blue, Shakin’ Stevens, Betty DorseyHelena Vondráčková czy Karel Gott. Przez długie lata pracował też z najlepszym big bandem w Europie – orkiestrą Gustava Broma, czego owocem była wspólna płyta „Sing Sing Sing” – składanka największych standardów jazzowych, swingowych i gospel.
Dziś ich koncerty cieszą się ogromnym zainteresowaniem i uznaniem publiczności w każdym wieku.  Grupa ma w repertuarze swoje największe przeboje, jak choćby „Bananowy Song”, „Szczęśliwej drogi już czas” czy „Rycz mała, rycz”, ale także utwory z gatunków pop, funk i rock oraz kolędy i pastorałki.
Perfekcja wykonania, najwyższy poziom aranżacji muzycznych i wokalnych, niezwykła charyzma VOX-ów oraz wspaniały kontakt z publicznością – wszystko to razem sprawia, że koncerty z ich udziałem są wyjątkowym przeżyciem i ucztą muzyczną dla fanów bez względu na wiek.
W ubiegłym roku zespół obchodził jubileusz 40-lecia pracy artystycznej. Jesienią premierę miał najnowszy jubileuszowy singiel zespołu pt. „Porwij mnie”, który zapowiada nową płytę grupy VOX.