XII Kaliskie Miodobranie

Regionalny Związek Pszczelarzy Wielkopolski Południowej oraz Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu zapraszają na XII KALISKIE MIODOBRANIE. To znakomita okazja, by przy okazji dokonywania słodkich zakupów dowiedzieć się więcej o miodzie i pożytkach z niego płynących. Zapraszamy 3 września od godz. 11.00 do 17.00.

[Od: Nd. 03.09.]
Bilety: wstęp wolny, 0,00

W programie imprezy znajdą się tradycyjnie targi miodu i produktów pszczelich, bo KALISKIE MIODOBRANIE jest dobrą  okazją do zaopatrzenia domowych spiżarni w miód i jego pochodne na nadchodzącą jesień i zimę. Będą także stoiska z unikalnym rękodziełem, naturalnymi kosmetykami, domowymi przetworami, miododajnymi sadzonkami roślin, słodkimi kulinariami oraz pokazy miodobrania i degustacja smakowitego miodu – prosto z ula!


Jeśli chcesz wziąć udział w naszej 🐝 imprezie
☎️ zadzwoń pod numer 798 522 775
📩 napisz email na adres pszczelarze_kalisz@op.pl


Wydarzeniem towarzyszącym dla #KaliskieMiodobranie będzie Piknik NGO, organizowany przez Miasto Kalisz, Kaliską Radę Działalności Pożytku Publicznego oraz Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
Stoiska #PiknikNGO rozmieszczone będą w alejce Parku Miejskiego, wzdłuż ogrodzenia CKiS.
Wśród wystawców znajdować się będą organizacje pozarządowe z Kalisza i subregionu kaliskiego oraz prywatne przedsiębiorstwa, wspierające #TrzeciSektor, ponieważ wydarzenie ma na celu promowanie działań NGO oraz integrację między nimi, a sektorem prywatnym.