Z cyklu Scena Studio zaprasza – Rattlesnake

Zespół gościł już u nas pod nazwą "Makar & Children of the Corn" i został entuzjastycznie przyjęty przez kaliską publiczność. Koncert Rattlesnake zapowiada się równie ciekawie i energetycznie! Zapraszamy!

[Od: Pt. 29.11.]
Bilety: 25,00

Rattlesnake!

To klasyczne power trio. Ich muzyka jak sami mawiają to „dźwięki z pogranicza” w stylu vintage, bazujące na bluesie i rock’n roll’u. Grupa charakteryzuje się własnym, niepowtarzalnym stylem o nazwie tex/snake/vintage/massacre, wprowadzając publikę w klimat lat 60.
Jednym z wielu powodów, za który ludzie kochają ten zespół jest ciekawy i imponujący image, który już przy pierwszym kontakcie robi wrażenie i przykuwa oczy odbiorców.

 

 

 

 

 

 

 

Koncerty w kraju
Pomimo krótkiego stażu (4 lata) wystąpili łącznie w ponad 60 największych festiwalach w Polsce między innymi Rawa Blues, Suwałki Blues Festival oraz zagrali 400 koncertów klubowych wyprzedzając aktywne zespoły grające już nawet ponad 15 lat.

Odkrycie roku Blues Top
Grupa została wytypowana jako odkrycie roku w Blues Top w 2016 i 2017 roku oraz jako zespół roku 2018. Zwyciężali w wielu prestiżowych konkursach w kraju oraz reprezentowali Polskę na przeglądzie muzyki Blusowo/Jazzowej w 2017 roku u boku zespołów między innymi z USA oraz Europy.

​Grali u boku zespołów:
The Animals, Billy Gibbons (ZZ TOP), Warren Haynes, The Original Blues Brothers Band, Robert Cray, Guitar Shorty, Mavis Staples, Carlos Johnson i wielu wielu innych.
Zespół gościł we wszystkich największych stacjach radiowych w kraju, a renomowali go najlepsi dziennikarze muzyczni.

https://www.rattlesnakebandofficial.com/