Z cyklu Scena Studio zaprasza Wróblewska & Nowak & Anova INSPIRACJE

Scena Studio zaprasza na kolejny koncert z cyklu...
Tym razem, w muzyczną i bardzo piękną podróż zabierze nas DOROTA WRÓBLEWSKA z towarzyszeniem poznańskiego kwartetu smyczkowego ANOVA oraz LESZKA NOWAKA (trąbka).

[Od: Pt. 13.04.]
Bilety: w sprzedaży od 13 marca, 30,00

Wróblewska & Nowak & Anova

INSPIRACJE 

to program autorskich piosenek Doroty Wróblewskiej – wokalistki, pianistki i trenerki wokalnej, a także garść utworów które fascynowały i wciąż fascynują wykonawców – od standardów amerykańskiej muzyki przez pop, smooth jazz do współczesnej, zachowanej w skandynawskim duchu muzyki.

Wspólnym mianownikiem tych różnorodnych gatunków będzie wyjątkowa, osobista interpretacja oraz specjalnie przygotowane na ten koncert aranżacje, które pozwolą Państwu na nowo odkryć to co znane i poznać to, co jeszcze nie odkryte.

Dorota Wróblewska – wokalistka, pianistka, certyfikowany trener wokalny Europejskiego Centrum Edukacji Wokalnej i Voice and More, właścicielka Studia Edukacji Wokalnej Happy Singers w Kaliszu

Na scenie oprócz Doroty pojawią się Leszek Nowak– trąbka oraz poznański kwartet smyczkowy Anova.

Leszek Nowak – trębacz: solista, kameralista, muzyk Orkiestry Filharmonii Kaliskiej, dyrygent i wieloletni edukator muzyczny, aktywny propagator amatorskiego ruchu muzycznego w Kaliszu i nie tylko

.

Dorota i Leszek poza zawodową działalnością od kilku lat tworzą zgrany akustyczny duet, oscylujący wokół smooth jazzowej muzyki.

Kwartet Smyczkowy ANOVA  – Wojciech Sablik, Dawid Fabisiak, Jędrzej Kaczmarek, Katarzyna Aleszczyk –  czwórka przyjaciół, których połączyła wspólna pasja do muzyki kameralnej, choć nieobca jest im również muzyka rozrywkowa i jazzowa, zawodowo związani z instytucjami kultury w Poznaniu.

 

 

Dołącz do naszego wydarzenia na facebook:

INSPIRACJE