Z cyklu: Świat w obiektywie – „W drodze na najwyższe szczyty Afryki – Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi”

Zapraszamy na kolejne bardzo ciekawe spotkanie w ramach cyklu.
Tym razem naszym gościem będzie Robert Gondek - podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki, publikujący min. w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive., autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Gdyni, Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu...

[Od: Śr. 19.09.]
Bilety: wstęp wolny,00

W drodze na najwyższe szczyty Afryki – Tanzania, Kenia, Uganda, Rwanda, Burundi

Spotkanie z Robertem Gondkiem

 

Będzie to opowieść o najwyższych afrykańskich górach i o ich różnorodności.

Zobaczymy pokryte lodowcami Kilimandżaro i Mount Kenya. Na Mount Meru poczekamy na wschód słońca z widokiem na najwyższy szczyt Afryki.

Odbędziemy spacer po niezwykle kolorowych Górach Księżycowych w Ugandzie.

 

W towarzystwie uzbrojonych żołnierzy wejdziemy na najwyższy szczyt Rwandy. Dowiemy się, czy trudno zdobywać góry w Burundi.

Zobaczymy jak różna jest Afryka. Odwiedzimy goryle górskie z Rwandy i szympansy w Ugandzie. Będziemy podziwiać afrykańskie parki narodowe, pełne słoni, lwów, zebr, hipopotamów i przepięknych, kolorowych ptaków.

 

Odwiedzimy masajskie wioski w Tanzanii i Tamburyniarzy z Burundi. Przy klimatycznej afrykańskiej muzyce zrelaksujemy się na rajskim Zanzibarze. A na koniec zasmakujemy prawdziwych afrykańskich przysmaków….

 

www.szczytyafryki.pl

facebookSzczytyAfryki

instagram.comSzczytyAfryki


 

Po spotkaniu zapraszamy również na stoisko, na którym będzie można nabyć książkę/album fotograficzny poświęcony Afryce autorstwa Roberta Gondka, prace fotograficzne, oryginalne koszulki oraz widokówki ze zdjęciami autora pokazu. 

 


Robert Gondek

Rwenzori National Park – tuż przed ostatnim podejściem na Margherita Pe

Podróżnik, fotograf i miłośnik Afryki. Odwiedził 19 afrykańskich państw.

Za konsekwentną realizację projektu „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”, mającego na celu zdobycie najwyższych szczytów w każdym afrykańskim kraju otrzymał wyróżnienia w kategorii WYCZYN ROKU 2016 podczas Kolosów w Gdyni, czyli największego i najbardziej prestiżowego festiwalu podróżniczego w Polsce.

 

Autor licznych pokazów podróżniczych nagradzanych przez publiczność i jury podczas festiwali w Łodzi, Środzie Wielkopolskiej i Poznaniu.

Swoje teksty publikował w magazynach Podróże, Poznaj Świat, NPM, czy All Inclusive.

Autor wydanej w październiku 2017 roku książki/albumu fotograficznego poświęconego Afryce: „W drodze na najwyższe szczyty Afryki”.

Organizuje wyprawy na afrykański kontynent. Uczy się języka Suahili.


Zapraszamy nauczycieli, uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów i osoby prywatne…

Rezerwacja miejsc dla grup – Dział Artystyczny tel. 62 76-52-545

Dołącz do naszego wydarzenia na facebook:

W drodze na najwyższe szczyty Afryki – Tanzania, Kenia, Uganda,