„Zaczarowani” – koncert karnawałowy dla dzieci i nie tylko :)

Zapraszamy Wszystkich, niezależnie od wieku, na koncert karnawałowy, podczas którego usłyszymy najpiękniejsze piosenki z filmów Disneya. By uczynić to popołudnie niezapomnianym, zachęcamy Kochane Dzieci do przebrania się za swoją ulubioną postać. Kto wie, może usłyszycie melodię z Waszej ukochanej bajki! Do zobaczenia!

[Od: Nd. 21.01.]
Bilety: sala widowiskowa, 25.00

„Zaczarowani” to projekt, w którym usłyszymy najpiękniejsze piosenki z filmów Disneya, w wykonaniu artystów Nowej Sceny z Bydgoszczy.

W koncercie „Zaczarowani” powrócimy do rzeczywistości, w której księżniczki czekają na swoich rycerzy w wysokiej wieży, a dobro zawsze zwycięża. Świat Króla Lwa, Małej Syrenki, Mulan czy Herkulesa stanie się znów żywy. Pierwsza część koncertu opiera się na kompozycjach z bajek lat 90 i XXI w., natomiast w drugiej części usłyszymy utwory z disney’owskich propozycji ostatnich lat – „Kraina Lodu”, „Vaiana: Skarb oceanu” czy „Merida waleczna”, a to wszystko w przepięknych interpretacjach artystów Nowej Sceny w Bydgoszczy. Utwory będą wykonane w języku polskim.


Nowa Scena to zespół artystów, którzy tworzą nową jakość sceniczną, prezentując szeroki wachlarz koncertów, spektakli muzycznych oraz form dramatycznych. Realizowane w ramach ich działalności tytuły charakteryzują się najwyższym poziomem wykonawczym i wyjątkowymi interpretacjami każdego z podjętych tematów. Wystąpią:

Karol Drozd – absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku. Aktor współpracujący z wieloma teatrami t.j. Nowy Teatr w Słupsku, Mazowiecki Teatr Muzyczny, Teatr Na Plaży w Sopocie, Uckermärkische Buchnen Schwedt. Utytułowany tancerz, posiadacz klasy A w tańcach towarzyskich.

 

 

Anna Grzelak – ukończyła z wyróżnieniem studia magisterskie w Akademii Muzycznej w Bydgoszczy na kierunku wokalistyka jazzowa, gdzie podjęła pracę jako instruktor wokalny. Stypendystka Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

 

Agata Walczak – absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, Wydziału Wokalno-Aktorskiego, specjalności musical. W latach 2007-2009 cyklicznie koncertowała w Teatrze Muzycznym ROMA w Warszawie. Obecnie współpracuje ze Sceną Muzyczną Gdańskiego Archipelagu Kultury. Od 2015 roku jest instruktorką wokalną w szkole muzycznej Musicollective w Gdańsku.

 

Judyta Wenda – absolwentka Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Współpracowała m. in. z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem Na Plaży w Sopocie, Narodowym Teatrem Edukacji im. A. Mickiewicza we Wrocławiu, czy Teatrem Impresaryjnym w Toruniu. Laureatka wielu ogólnopolskich festiwali wokalnych. Solistka Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej.

 

Adam Lemański (akompaniament) – absolwent Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy w klasie fortepianu jazzowego. Współpracował m.in. z Justyną Steczkowską, Anną Dąbrowską, Grzegorzem Hyżym, Wojtkiem Pilichowskim. Obecnie udziela się w różnych projektach, m.in. Brzózka, Krzysztof Iwaneczko, Mike Skowron, Teatr Roma i inne.