#ZostańWDomu – Bluesferajna – koncert online

Kolejny koncert online odbędzie się w klimacie bluesowym. Bluesferajnę gościliśmy już w ramach Polskiego Dnia Bluesa. Tym razem zagrają tylko dla publiczności w Internecie. Zapraszamy więc na kanały społecznościowe Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu.
100% on-line!

[Od: Pt. 15.05.]
Bilety: 0,00

Bluesferajna

to duet w osobach Tomka „Starego” Hermana i Grzegorza „Olka Bluesa” Olejnika.

Muzyka Bluesferajny wywodzi swoje korzenie z bluesa, a koncerty tego akustycznego duetu to zawsze mieszanka utworów stylistycznie różnych. Znajdzie się w nich miejsce dla ballady, rock’n’rolla, soulu i właśnie bluesa co powoduje, że podczas występu słuchacz nigdy się nie nudzi.

Na szczególną uwagę zasługuje zaś fakt, że Bluesferajna nie grywa standardów, aswoje koncerty opiera na własnych utworach. Teksty, niektóre bardzo liryczne, inne kabaretowe lub wręcz prześmiewcze, śpiewane zawsze po polsku to duży zbiór bardzo zgrabnie opowiedzianych historii w których nie jeden słuchacz odnajdzie kawałek własnego życiorysu. Zespół z powodzeniem już od ponad dziesięciu lat koncertuje na dużych i klubowych scenach całego kraju, wydał do tej pory dwie płyty.

https://www.facebook.com/Bluesferajna/

Dołącz do naszego wydarzenia na Facebook: #ZostańWDomu – Bluesferajna – koncert online